Шумахер найближчим часом оголосить плани на 2019 рік

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
17 жовт. 2018 р., 15:42

Найближчими тижнями Мік Шумахер оголосить, в якій гоночній категорії буде ганятися наступного року, але навряд чи це буде Формула 1.

Минулого вікенду 19-річний син семиразового чемпіона Ф1 Міхаеля Шумахера виборов чемпіонський титул Європейської Формули 3, який став першим у його гоночній кар’єрі.

Після невиразної першої половини сезону, Мік Шумахер відродився у другій, здобувши вісім перемог в останніх 12 гонках.

Він виграв титул з перевагою у 57 очок над юніором Red Bull Деном Тіктемом, який ще кілька місяців тому вважався головним фаворитом чемпіонату.

Успіх німця у Ф3 викликав природну цікавість, чи не перейде він до Формули 1, однак сам Мік вважає, що буде кращим прийти до чемпіонату світу поступово, через проміжні сходинки.

«Чи готовий я до Формули 1? Я віддаю перевагу поступовому руху, крок за кроком, щоб дуже добре підготуватися, — сказав він в інтерв’ю німецькому телеканалу Sat1. — Ми приймемо рішення протягом найближчих тижнів».

«Кожен гонщик має на меті потрапити до Формули 1, — додав він. — Але краще піднятися до прем’єр класу, наразі це буде оптимальним.

Ми ведемо перемовини з деякими командами та складаємо найкращу стратегію на наступний рік».