Шумахер – найшвидший у перший день тестів Євро Ф3

Автор: Marcus Simmons
Переклав: Андрій Іванов
22 бер. 2018 р., 20:31

Мік Шумахер очолив протокол першого дня офіційних передсезонних тестів Чемпіонату Європи з Формули 3.

Мік Шумахер, Prema Powerteam, Dallara F317 - Mercedes-Benz
Мік Шумахер, Prema Theodore Racing

Син семиразового чемпіона Ф1 Міхаеля Шумахера показав найкращий час протягом першої години тестової сесії на Хунгароринзі, і до картатого прапору жоден з 23 гонщиків не зміг перевищити його результат.

Мік Шумахер, який минулого року виборов один подіум у своєму дебютному сезоні у Ф3, до обідньої перерви випереджав Алекса Палоу з Hitech на 0,081 секунди.

Палоу був найшвидшим у денній сесії, і зрештою, відстав від ранкового часу Шумахера лише на 0,044 секунди.

У першій п’ятірці опинилися одразу ще троє напарників Шумахера з команди Prema: чинний чемпіон італійської Ф4 і протеже Ferrari, дебютант Маркус Армстронг посів третє місце попереду Ральфа Арона та Гуань Ю Чжоу, для якого наступний сезон стане вже третім у європейській Формулі 3.

Більшість пілотів Carlin проїхали найшвидші кола у другій половині дня – чемпіон Єврокубку Формули Renault Саша Фенестраз і протеже Force India Жехан Дарувала у цій сесії стали другим і третім відповідно, а у загальному протоколі посіли шосте та сьоме місця.

Виключенням став Фердінанд Габсбург, який був найкращим представником Carlin зранку, але не пришвидшився після обіду, через що й відкотився на восьму позицію.

Енаам Ахмед, чемпіон британської Ф3 2017 року, посів загальне дев’яте місце, випередивши переможця Гран Прі Макао та юніора Red Bull Дена Тіктема на 0,001 секунди.

Втім, Тіктем все одно став найсильнішим із Motopark, на кілька сотих випередивши свого напарника і випускника німецької Ф4 Джонатана Абердайна.

У п’ятницю тести продовжаться, після чого Євро Ф3 візьме коротку перерву до понеділка, задля переїзду на Ред Булл Ринг.