Формула V8 3.5 в Хересі: Оруджев перемагає, Делетраз виходить в лідери чемпіонату

Єгор Оруджев з Arden здобув свою четверту перемогу в сезоні в недільній гонці в Хересі, а юніор Renault Луї Делетраз вийшов в лідери заліку чемпіонату.

Щоправда, не встиг Делетраз вийти в лідери загального чемпіонату, як одразу своє перше місце втратив через пенальті після гонки. А в кваліфікації він лише на 3 тисячних секунди випередив свого партнера по команді Джека Ейткіна, який провів ще одну вражаючу сесію на своєму дебютному етапі Формули 3.5.

Але в жодного з них старт не вдався. Натомість, Оруджев, який стартував з п’ятої позиції і вже в першому повороті випередив Делетраз, очоливши гонку.

На першому відрізку гонки Делетраз знаходився позаду Оруджева, щоправда можливості для атаки створити не зміг і випередив росіянина лише коли той відправився на ранній обов’язковий піт-стоп на шостому колі.

Делетраз залишався лідером до десятого кола і був швидшим за Оруджева навіть попри те, що останній їхав на свіжих шинах.

Але після свого піт-стопу юніор Renault виїхав позаду Оруджева, маючи значно більше відставання, ніж на перших колах — гонщику Arden допомогли його механіки, які прекрасно відпрацювали піт-стоп.

До кінця гонки Делетраз не зміг наблизитись до Оруджева ближче, ніж на одну секунду, а Матьє Ваксів’єр, який фінішував третім, відстав від швейцарця та росіянина на 15 секунд.

Ейткін, який на старті відкотився на четверту позицію, після піт-стопу втримав за собою Бейтске Віссер. А для нідерландки п’яте місце стало найкращим результатом сезону.

Переможець гонки в суботу Матевос Ісаакян став шостим, а Рене Біндер завдяки пізньому піт-стопу фінішував сьомим.

Лідеру загального заліку Тому Діллманну, який виступав на пошкодженій машині, вдалось кваліфікуватись лише 13-м.

Свій піт-стоп він зробив дуже рано — на п’ятому колі — і зміг фінішувати восьмим. А партнер Діллманна по команді Альфонсо Селіс та Ю Канамару замкнули першу десятку.

Таким чином Делетраз з 200 очками очолив залік чемпіонату, а Діллманн, в якого 199 очок, відкотився на другий рядок, у 24 очках попереду Ваксів’єра.

Орельєн Паніс, чия машина зламалась на початку гонки, та Рой Ніссані, який заглух на старті, мають 171 та 169 очок, відповідно.

Також шанси на здобуття титулу зберігають Оруджев з 166 очками та Біндер, в якого 155 очок.