Новий чемпіон Ф3 Стролл пропустить Гран Прі Макао

Jamie Klein
Автор: Jamie Klein
Переклав: Роман Галімон
3 жовт. 2016 р., 11:20

Ленс Стролл, який минулими вихідними достроково здобув титул чемпіона Європейської Формули-3, вирішив пропустити Гран-прі Макао, що відбудеться наступного місяця.

Ленс Стролл, Prema Powerteam Dallara Mercedes-Benz
Ленс Стролл, Prema Powerteam Dallara F312 – Mercedes-Benz
Ленс Стролл

Канадський гонщик, якого сватають наступного року на місце Феліпе Масси в Williams, достроково виграв чемпіонат після перемоги у другій гонці в Імолі.

Ця перемога стала 11-ю цьогоріч і створила непереборний відрив у 136 очок від його партнера по команді Максиміліана Гюнтера перед фінальною гонкою в Хоккенхаймі.

Проте, Стролл зізнався на прес-конференції в Імолі, що він пропустить Макао. У минулому році він фінішував восьмим на першому для себе вікенді Східно-азійської гонки, яку тоді виграв Фелікс Розенквіст.

Представник Стролла відмовився надати детальну інформацію про причини відсутності, посилаючись в якості причини лише на «зовнішні зобов'язання», які настануть в той самий час.

Це буде перший раз, коли чемпіон Євро Ф3 пропустить Макао. Лише в 2008 року Ніко Хюлькенберг пропустив цю подію.

Говорячи про успіх цього року, Стролл назвав свою першу перемогу в Ф3 минулого року в Хоккенхаймі ідеальною основою для домінуючої кампанії 2016 року.

"Психологічно, це було важливо подолати зимову перерву, - сказав 17-річний гонщик. - Ця перемога дійсно підвищила мою впевненість і відкрила шлях для успішного сезону.

Стати новим чемпіоном Європейського чемпіонату Формули 3 - це фантастичне відчуття, я не можу знайти слів, щоб описати його.

Наш темп з першої гонки в квітні був неймовірний, як в кваліфікаціях, так і реальних гонках. Поєднання багатьох речей дозволило нам бути ультра-послідовними - завдяки саме такому факту виграються титули.

Команда Prema, за яку я виступаю з 2014 року, дуже важко працювала для мене. І разом ми досягли того рівня, що маємо сьогодні."

Стролл матиме право на Суперліцензію Формули 1 в кінці цього місяця, коли йому виповниться 18 років.