Ф2 в Монако: Норріс позбавлений другого місця у спринті

Jack Benyon
Автор: Jack Benyon
27 трав. 2018 р., 12:18

Лідер заліку Формули 2 Ландо Норріс втратив друге місце у спринтерській гонці в Монако, після того як стюарди визнали його винним у порушенні правил віртуального автомобіля безпеки.

Антоніо Фуоко, Charouz
Подіум: Переможець Антоніо Фуоко (Charouz), другий призер Ландо Норріс (Carlin), третій призер Луї Делетраз (Charouz)
Ландо Норріс, Carlin
Рой Ніссані, Campos

Переможець гонки Антоніо Фуоко і другий призер Ландо Норріс порушили правила їзди під час періоду віртуального автомобіля безпеки — вони не уклалися у мінімальний ліміт часу, після того як спалахнуло зелене світло, що засвідчило про кінець періоду VSC. Різниця у часі була додана до їхнього загального результату в гонці.

Фуоко отримав 0,8 секунди, що дозволило йому зберегти перемогу, а до часу Норріса додали 1,1 секунди, через що він опустився на сходинку вниз і в підсумку посів третє місце в гонці. Таким чином другим став Луї Делетраз. Це принесло команді Charouz перший переможний дубль у Формулі 2.

Штраф також дістався Роберто Мері, що фінішував п’ятим. Він випередив Арджуна Майні під час періоду автомобіля безпеки і за це отримав додаткові п’ять секунд. Після цього він опинився сьомим, пропустивши вперед Майні та Максиміліана Гюнтера.

Сантіно Ферруччі став останнім пілотом, який був покараний за те, що почав проводити перевірку зчеплення на піт-лейні, після того як його болід заглух на старті гонки. Американець отримав додаткові десять секунд до свого часу. Втім, він і так був класифікований останнім — 12-м, тому це не вплинуло на його положення в підсумковому протоколі.

Після штрафу Норріс продовжує лідирувати у чемпіонаті, випереджаючи Артема Маркелова та Александра Альбона на 27 очок.