GP2 у Хоккенхаймі: Сироткін переміг у першій гонці

Сергій Сироткін виграв гонку після двох піт-стопів, а лідер чемпіонату П’єрр Гаслі провалив старт і зумів після цього піднятися на подіум.

Після вчорашньої кваліфікації стало відомо, що Антоніо Джовінацці, який завершив заїзди третім, був виключений з підсумкового протоколу за порушення технічного регламенту. Тому італієць стартував с останнього місця.

А от його напарник повністю провалив початок гонки. П’єрр Гаслі почав перегони з першого ряду, а вже після першого кола опинився на 12-му місці.

Сироткін розпочав гонку на м’якому комплекті шин і вже на четвертому колі був змушений пропустити вперед Раффаелє Марчелло.

Саме час для заїзду в бокси, і раптом відбувається незначне зіткнення Артема Маркелова та Джордана Кінга, після якого на трасі запроваджують режим віртуального автомобіля безпеки (VSC). Одночасно Сироткін заїхав на піт-стоп, що надало йому перевагу перед суперниками. Судді звернули на це увагу і почали розслідування.

Через коло гонка відновилась, але не встигло завершитись ще одне коло, як Даніель де Йонг зачепив Шон Гелаела, що стюарди також не залишили без уваги.

Завдяки цим двом інцидентам росіянин, незважаючи на ранній піт-стоп, опинився у трьох секундах позаду Алекса Лінна, який очолив гонку після заїзду лідерів за заміною шин. Сироткіну вистачило декілька кіл, аби наздогнати і випередити Лінна.

Зрештою, судді не стали карати росіянина, а просто не визнали його піт як обов’язковий, тому Сироткін мав заїхати до боксів знову. Після заміни шин Сергій опинився на п’ятому місці. Вже наступного кола він вже був другим завдяки піт-стопу Гаслі та обгону Роуланда та Гіотто.

І знов Сироткіну пощастило, адже ще через коло знов з’явився режим VSC (Лінн виштовхав Нато), що дозволило скоротити відставання від Марчелло з восьми до чотирьох секунд. Нато достроково завершив гонку, а Лінн отримав десятисикундне пенальті.

На 33-му колі перша ж атака на Марчелло у шпильці ледь не завершилася обгоном. Проте Сироткін вирішив почекати ще пару поворотів і розпочав 34-те коло лідером перегонів, які, зрештою, і виграв.

Раффаелє програв також Гіотто, а на останніх сантиметрах дистанції під картатий прапор поступився і П’єрру Гаслі. Одразу після Марчелло фінішував Артур Пік. Очки також здобули Роуланд, Малья, Лінн, Джовінацці та Мацусіта.