GP2 у Сепанзі: перемога Гіотто, Гаслі - попереду напарника на подіумі

У Сепанзі у спринті Лука Гіотто здобув свою першу перемогу у серії GP2. Претенденти на титул П’єрр Гаслі та Антоніо Джовінацці фінішували на третьому та четвертому місці відповідно.

Гіото стартував краще за володаря поул-позішн Мітча Еванса і очолив перегони у перших поворотах.

На другому колі після зіткнення Нормана Нато і Джордана Кінга на трасі з’явився автомобіль безпеки. Француз жорстко пройшов свого напарника і вийшов на четверте місце у першому повороті, але Кінг зрізав віраж і опинився у гравійній пастці.

Після рестарту Гіотто зберіг перше місце, а Еванс поступився Раффаелє Марчелло, який решту перегонів провів у секунді позаду Луки. Раффаелє почав атакувати свого співвітчизника під кінець гонки, але Гіотто перетнув фінішну лінію першим.

П’єрр Гаслі та Антоніо Джовінацці після старту прорвалися на сьому та дев’яту позиції відповідно. Гаслі опинився позаду напарника після обгону Серхіо Канамасаса. Попереду був Олівер Роуланд, який намагався пройти Кінга.

Джовінацці пішов у атаку на Роуланда у четвертому повороті, але помилився, виїхав за межі траси і опинився позаду Гаслі.

Зрештою, обидва пройшли Роуланда, Кінга, Еванса і Густава Малью. Через декілька кіл Антоніо напосів на П’єрра, але так і не випередив партнера по команді. Гаслі фінішував на подіумі, Джовінацці – позаду нього.

Мальї наприкінці вдалося випередити Еванса і завершити перегони на п’ятому місці. Сьомим фінішував Нобухару Мацусіта, позаду якого закінчили гонку Джонні Чекотто, Ніколя Латіфі і Роуланд.

Тепер у особистому заліку Гаслі відстає від напарника на дев’ять очок, а Марчелло поступається 39-ма заліковими балами. Сергій Сироткін позбувся останніх шансів на титул після сходу внаслідок проблем з коробкою перемикання швидкостей.