GP2 в Баку: Джовінацці здобуває перший поул у відкладеній кваліфікації

Антоніо Джовінацці здобував свій перший поул в серії GP2 у відкладеній кваліфікаційній сесії на вулицях Баку.

Італієць також приніс другий поул для команди Prema Racing всього з третьої спроби, після того, як П'єрр Гаслі здобув перше місце на стартовій решітці в сезоні на трасі в Барселоні.

Спочатку сесія повинна була пройти після другої практики Формули 1, але була відкладена до кінця дня через дефекти бордюрів в повороті 2.

Серхіо Канамасас лідирував на перших колах, покращивши майже на дві секунди орієнтир, встановлений в попередній практиці Норманом Нато.

Однак, через те, що іспанець допустив невелику помилку в своїй наступній спробі, а Гаслі не  покращив свій час, Джовінацці зміг їх обох обійти.

Заїзди були перервані червоними прапорами після того, як Даніель Де Йонг і Філо Паз Арманд вилетіли в повороті 3, а останній не зміг повернути свою машину на трек.

Після відновлення сесії, Джовінацці йшов на вісім десятих швидше, але не зміг покращити свій час і опинився в протоколі позаду гонщика ART Нобухару Мацушита.

Їх двобій продовжився за три хвилини до кінця сесії, і японець, ледь уникнувши контакту зі стіною, був змушений заїхати в бокси.

Перші дві позиції розділи менше однієї десятої секунди і то цієї боротьби не змогли підключитися інші гонщики.

Другий гонщик ART Сергій Сироткін програв сім десятих та став третім, а далі розмістився італійський дует Раффаелє Марчелло (Russian Time) і Лука Гіотто (Trident).

Діючий чемпіон Формули Рено 3.5 Олівер Роуланд (MP Motorsport) і випускник серії GP3 Марвін Кірхгофер (Carlin) зайняли шосте й сьоме місця відповідно, перегравши Гаслі на 0,021 і 0,004 секунди відповідно.

Нато (Racing Engineering ) і Канамасас (Carlin) замкнули топ-10.