Валентин Хорунжий
Автор: Валентин Хорунжий
Переклав: Андрій Іванов
27 лист. 2018 р., 18:45

Команда ART офіційно повідомила, що віце-чемпіон GP3 Микита Мазепін наступного року виступатиме в її складі у Формулі 2.

Микита Мазепін, який був гонщиком розвитку команди Ф1 Force India, виграв чотири гонки у своєму дебютному сезоні GP3 і закінчив чемпіонат другим, у 16 очках позаду напарника Антуана Юбера. У цій серії він також виступав у складі ART Grand Prix.

«Продовження нашого партнерства з Микитою у Формулі 2 – це логічне продовження успішного сезону 2018 року, де він послідовно змагався за перемоги й титул GP3, який він програв лише у фінальному гоночному вікенді сезону, - зазначив керівник ART Себастьян Філіпп. – Микита був новачком у GP3, але його виступи були чудовими з першого дня – з дивовижною перемогою в Барселоні. Він має кілька переваг: він швидкий і постійно прагне до успіху в усьому, що робить.

Я впевнений, що він може стати одним з ключових гонщиків Формули 2, так само, як було у GP3».

Мазепін посів друге місце позаду нового пілота McLaren у Ф1 Ландо Норріса в чемпіонаті світу х картингу у 2014 році, але після цього не досягав особливих успіхів з моменту переходу до молодших формул, допоки не потрапив до GP3 цього року.

Тепер він став другим учасником чемпіонату Формули 2 2019 року після того, як Carlin  підписала Нобухару Мацусіту.

«Я дуже радий продовжити виступати за ART Grand Prix і зробити крок до Ф2, - сказав Мазепін. – Це природній прогрес, враховуючи наш успіх цього року в GP3. Я з нетерпінням очікую на виклик в моєму дебютному сезоні у Формулі 2».

Нік де Вріс, який фінішував четвертим у своєму другому сезоні в Ф2, швидше за все приєднається до Мазепіна у складі ART на післясезонних тестах, що відбудуться цього тижня в Абу-Дабі.

Цього року пілот ART здобула чемпіонський титул Ф2 завдяки Джорджу Расселлу, але програла боротьбу в командному заліку Carlin.