Рассел хоче Норріса в напарники у Ф2 в 2018 році

Новоспечений чемпіон GP3 і протеже Mercedes Джордж Рассел заявив, що волів би виступати у Формулі 2 наступного року в одній команді з Ландо Норрісом.

Рассел достроково здобув титул чемпіона GP3 у неділю на етапі в Хересі, а Норріс може виграти Чемпіонат Європи Ф3 вже найближчого вікенду у Хоккенхаймі.

Раніше Норріс заявляв, що у 2018-му, швидше за все, перейде до Формули 2 або в японську Супер Формулу.

Оскільки наступного року Рассел також дебютує у Ф2, він хотів би безпосередньо помірятися здібностями зі своїм земляком із Британії.

«Мені дуже хотілося б стати його напарником, оскільки наразі навколо нього і Шарля Леклера дуже багато галасу», - розповів Рассел в інтерв’ю Motorsport.com.

«Моя мета наступного року – спробувати виграти чемпіонат Формули 2, де я, схоже, буду виступати. Вважаю, що Ландо, безумовно, буде одним із моїх головних суперників, і я волів би мати його за товариша по команді, щоб змагатися на однаковій техніці.

Я хочу стати найкращим і перемогти всіх. Думаю, з нас вийде чудовий дует. Я побалакаю з ним, із його менеджментом і подивлюсь, як вони поставляться до такої пропозиції».

Поки що, за інформацією Motorsport.com, Норріс має отримати місце Леклера у Prema, а найбільш ймовірним призначенням Рассела у Формулі 2 стане команда DAMS.

Кар’єрний шлях чемпіона GP3

Джордж Рассел, чемпіон британської Формули 4 2014 року і володар премії McLaren Autosport того ж року, у цьому сезоні виграв чотири гонки й здобув три поула в GP3 у перший же рік участі.

19-річний гонщик став першим британським чемпіоном цієї серії із 2014 року, коли титул здобув Алекс Лінн.

Два попередніх сезони Рассел провів у європейському чемпіонаті Формули 3, де у 2016-му виграв три гонки й посів третє загальне місце.