Автор: Jack Benyon
Переклав: Андрій Іванов
26 лист. 2018 р., 10:45

За інформацією Motorsport.com, одна з найуспішніших команд Ф2 Russian Time припинила існування після завершення сезону в Абу-Дабі.

Команду Russian Time було засновано у 2013 році. У перший же сезон в GP2 вона виграла командний залік і повторила цей успіх у 2017-му, коли серію було перейменовано на Формулу 2.

З моменту заснування стайні її гонщики — Сем Бьорд, Мітч Еванс, Том Ділманн, Лука Гіотто, Артем Маркелов і Тадасуке Макіно — здобули 20 перемог у GP2 і Ф2.

Цього сезону Маркелов виграв три гонки — на п’ятий рік участі в цій серії, а в Монці його напарник Макіно здобув перемогу у свій дебютний сезон.

За даними Motorsport.com команда візьме участь у післясезонних тестах Ф2, що розпочнуться вже у четвер на трасі Яс-Маріна, під новою назвою.

Найближчим часом очікується оголошення нових власників стайні.

Чинне керівництво Russian Time ухиляється від коментарів щодо продажу команди та її нових власників.

Ф2 в Абу-Дабі: Фуоко переміг, Норріс випередив Албона у боротьбі за віце-чемпіонство