Автор: Alex Kalinauckas
Переклав: Олександр Насонов
11 вер. 2018 р., 11:11

Venturi зберегла у своєму складі Едоардо Мортару на другий сезон - італієць стане напарником екс-пілота Формули 1 Феліпе Масси.

Мортара, чемпіон Євросерії Формули 3 2010 року, дебютував у Формулі Е за команду з Монако в четвертому сезоні чемпіонату і став 13-м в особистому заліку.

Мортара провів не весь сезон через контрактні зобов'язання перед Mercedes та паралельні виступи у DTM. Його найкращим результатом стало друге місце в другій гонці в Гонконзі.

Мортара сказав: «Пишаюся, що став напарником Феліпе Масси, одного з найбільш досвідчених і швидких гонщиків у світі».

Керівник Venturi Сьюзі Вольфф пояснила, що вирішальним фактором на користь продовження контракту став досвід Мортари у Формулі Е, оскільки на Массу очікує дебют в «електричному» чемпіонаті, і додала: «Я не сумніваюся в його таланті. Сподіваюся, він повністю зосередиться на Формулі Е і покаже стабільність».