BMW: Не варто вважати, що Audi не претендує на титул

Автор: Алекс Калінаускас
Переклав: Олександр Насонов
5 січ. 2019 р., 08:11

За словами автоспортивного директора BMW Єнса Марквардта, в Audi є всі шанси, щоб поборотися за титул у Формулі Е в сезоні-2018/19.

Гонщик BMW Антоніу Фелікс да Кошта виграв перший етап сезону Формули Е в Ер-Ріяді. Пілоти Audi Даніель Абт і Лукас ді Грассі не показали хорошого темпу і фінішували в кінці першої десятки.

Марквардт сказав в інтерв'ю Motorsport.com, що Audi, чинний чемпіон командного заліку, ще додасть. Audi і минулого сезону невдало розпочала чемпіонат, оскільки гонщиків неодноразово переслідували технічні проблеми.

Марквардт сказав: «Приємно здобути першу перемогу. У нас її ніхто вже не відбере.

Але я стежу за всіма конкурентами. Ми вже бачили, що Teechetah дуже сильна, та й Mahindra теж.

Я впевнений, що Audi повернеться до боротьби. Не списуйте їх з рахунків.

У минулому сезоні вони теж почали не дуже добре. А в підсумку стали чемпіонами».

Ді Грассі впевнений в прогресі Audi

Ді Грассі показав у кваліфікації в Ер-Ріяді 11-й результат, але отримав штраф за перевищення максимальної потужності і стартував 18-м.

Екс-чемпіон Формули Е вірить, що Audi має додати.

Ді Грассі сказав: «Нам вдалося прорватися на дев'яте місце в гонці, заробити пару очок. Це вже краще, ніж початок минулого сезону.

Після Мексики тоді в нас було всього два очки. А зараз ми заробили їх уже за один етап.

Але ми почали не так, як хотіли, особливо в кваліфікації - через дискваліфікацію.