е-Прі Сантьяго: Бьорд переміг Верляйна, Буемі розбив машину

26 січ. 2019 р., 20:05

Сем Бьорд виграв гонку Формули Е у Сантьяго, після того як Себастьян Буемі, що лідирував, потрапив у аварію.

Другим став Паскаль Верляйн, який у кінцівці переслідував Бьорда. Третім фінішував Александер Сімс, який прорвався з четвертого ряду. Втім, штраф після гонки відкинув Сімса на сьоме місце.

Лукас ді Грассі, який стартував з останнього місця через порушення технічного регламенту в кваліфікації, пробився на дев'яте місце, але також отримав штраф і випав із топ-10. Чинний чемпіон Жан-Ерік Вернь зійшов.

Бьорд, який почав гонку четвертим, швидко обійшов Даніеля Абта і Паскаля Верляйна, після чого почав переслідувати Буемі.

Буемі лідирував у першій половині гонки, але зробив помилку під пресингом Бьорда. Швейцарець врізався в стіну, зламав передню підвіску і зійшов.

Бьорд після цього вийшов у лідери і зумів утримати позицію до самого фінішу, хоча в кінцівці його самого вже пресингував Верляйн.

На останніх колах Верляйн, щоправда, зменшив оберти, оскільки його машина почала перегріватися. Підсумкове відставання німця від переможця склало 6,5 секунди.

Щодо Бьорда, то після цієї перемоги він очолив загальний залік чемпіонату.

Сімс фінішував третім, але опинився на сьомому місці в протоколі, адже після фінішу йому виписали штраф за зіткнення з суперником. За рахунок цього на третє місце в протоколі піднявся Даніель Абт.

Четвертим став Едоардо Мортара, а п'ятим - Робін Фрейнс, якому вдалося прорватися з 15-го місця на стартовій решітці.

Замкнув шістку найсильніших Мітч Еванс, який також відіграв одне місце завдяки штрафу Сімса, а місця з восьмого по десяте посіли Жером Д'Амброзіо, Олівер Тьорві і Хосе Марія Лопес.