Е-Прі Марракешу: Розенквіст здобуває поул, Вернь пропускає фінальну спробу

Новачок Формули Е Фелікс Розенквіст розпочне гонку в Марокко з поулу після того, як встановив найкращий час у кваліфікації на трасі Мулей Ель-Хассан.

Гонщик Mahindra продовжив свій вражаючий початок кар’єри у Формулі Е, показавши час 1:21.509 та випередивши трьох своїх суперників після того, як Жан-Ерік Вернь не зміг виїхати на своє залікове коло.

Команда Techeetah, за яку виступає француз, отримала невірний таймінг, через що Вернь пропустив своє тридцятисекундне вікно для виїзду на трасу.

Другим стартуватиме Себастьян Буемі. Швейцарець проїхав повз апекс у першому повороті, але у другому секторі показав час достатній для того, щоб стартувати з першого ряду.

На заваді Буемі може стати його здоров’я — спина й досі непокоїть швейцарця, починаючи з п’ятниці зранку. Чинний чемпіон не тренував піт-стопу для зміни машин для того, щоб не навантажувати ушкоджений м’яз.

Третій час показав Сем Бьорд, який відновився після аварії під час практики та встановив час 1:21.686. Разом з Бьордом з другого ряду стартуватиме Нельсіньо Піке, який зіпсував собі коло в останньому сегменті після того, як заблокував колеса і проїхав повз апекс в першому повороті.

Потім Піке декілька разів проїхав по бордюрах, а Вернь, який не стартував в останньому сегменті, стартуватиме п’ятим.