е-Прі Нью-Йорка: Бьорд виграв першу гонку у Брукліні

Сем Бьорд виграв першу гонку на трасі у Брукліні і став третім пілотом, якому вдалося перемогти в усіх трьох сезонах Формули E.

Краще за всіх стартував Даніель Абт, який випередив володаря поулу Алекса Лінна. На першому колі пілоти добряче поштовхалися, а у Ніколя Проста виникли технічні проблеми і він опинився останнім. Мітч Еванс з’явився на трасі лише через сім кіл після старту, аби спробувати проїхати найшвидше коло, за яке нараховують очко. Зрештою, це вдалося Маро Енгелю.

Отже, Абт став лідером, позаду нього опинилися Лінн, Бьорд, Жан-Ерік Вернь та Нік Хайдфельд. Лукас ді Грассі залишився на десятому місці, з якого і стартував. Жером Д’Амброзіо провалився з п’ятої на дев’яту позицію, а потім його болід був пошкоджений у інциденті з Піке та ді Грассі, і він раніше заїхав на піт-стоп.

П’ятірка лідерів почала відриватися від решти пелотону – Тьорві після десяти кіл відстав від останнього з них на чотири секунди.

Бьорд спочатку пройшов Лінна, а потім напосів на Абта. Перша атака сталася на 14-м колі, але була невдалою. Через два кола Бьорд віднайшов шпаринку у другій шпильці і на пізньому гальмуванні став лідером гонки. Тим часом Лінн поступився третім місцем Хайдфельду.

Сем відірвався від пелотону, а на третьому місці після вдалих обгонів суперників опинився Вернь. На 20-му колі Лінн вирішив змінити болід. Це допомогло випередити Хайдфельда, але проблеми із трансмісією примусили його зійти з дистанції.

Після піт-стопів Абт пропустив уперед Верня, але значно випереджав Розенквіста, ді Грассі та Хайдфельда. Під атаками ді Грассі Розенквіст помилився на гальмуванні, опинився у відбійнику, втратив останні шанси на перемогу у чемпіонаті та спричинив появу автомобіля безпеки.

Після рестарту на останньому колі помилився Абт, що дозволило піднятися на подіум Сарразану, який склав компанію переможцю Бьорду та Верню. Ді Грассі скоротив відставання до Себастьяна Буемі до 20 очок і за сприятливих обставин після другої гонки зможе стати лідером чемпіонату.