е-Прі Марракеша: Буемі почав 2018 рік із поулу

Роман Расюк
Автор: Роман Расюк , редактор
13 січ. 2018 р., 13:21

Другий чемпіон Формули E Себастьян Буемі вперше у поточному чемпіонаті стартуватиме із поулу. Поряд із ним перегони розпочне лідер чемпіонату Сем Бьорд.

Чинний чемпіон Формули E Лукас ді Грассі потрапив у першу групу. Він і встановив орієнтир для решти суперників – 1.20,314. Бразилець залишився лідером кваліфікації і після виступу першої групи, у якій виступав його затятий суперник по минулим чемпіонатам Себастьян Буемі.

Швейцарець програв не тільки ді Грассі, а і Хосе Маріі Лопесу, який замінив у команді Dragon Ніла Яні. Отже, Буемі продемонструвати лише третій час.

П’ятірці лідерів чемпіонату жереб обрав третю кваліфікаційну групу. Сем Бьорд, який наразі посідає перше місце в особистому заліку, зміг встановити лише п’ятий час, що, як виявилось, не завадило йому потрапити до суперпоулу.

А ось Фелікс Розенквіст зумів проїхати коло на 0,2 секунди швидше за ді Грассі і посів перше місце – 1.20,111. Жан-Ерік Вернь, Едоардо Мортара і Нік Хайдфельд провалили свої спроби. Останній, до того ж, розбив машину.

В останній групі пощастило стартувати другій п’ятірці чемпіонату, у якій опинився перший чемпіон Нельсон Піке-мол. Тут також не обійшлось без аварій. Цього разу розтрощив електроболід Антоніу Фелікс да Кошта, через що на трасі вивісили червоний прапор.

Піке та Мітч Еванс встигли встановити час, а Даніель Абт та Олівер Тьорві – ні. Їм дозволили проїхати залікове коло, але жоден не потрапив до топ-5.

Отже, до суперпоулу потрапили Бьорд, Буемі, Лопес ді Грасі і Розенквіст. Доля поулу вирішували Буемі та Розенквіст, оскільки решта пілотів програли забагато. Проте Фелікс помилився і зачепив відбійник в одному із поворотів, тому програв не тільки Буемі, але і Бьорду. Себастьян Буемі виграв із часом 1.20,355.