е-Прі Монреаля: ді Грассі – чемпіон, Вернь виграв гонку

У фінальній гонці сезону Буемі знову не пощастило, він не потрапив до топ-10. Гонку виграв Вернь, а третім чемпіоном Формули E став Лукас ді Грассі. Renault утретє поспіль перемогла у заліку команд.

Фелікс Розенквіст розпочав гонку з поулу і зберіг перше місце. Позаду нього Вернь випередив Бьорда. Лідер чемпіонату зберіг свою п’яту позицію, але дуже скоро опинився сьомим.

У першому повороті сталося одразу два інциденти. Розвернуло Стефана Сарразана, що спричинило тисняву і зіткнення – да Кошта пошкодив болід Буемі. Себастьян вже перебував на  11-й позиції, але був змушений виконати формальності і заїхати на піт, ніби для усунення пошкоджень.

Але комічність ситуації полягає у тому, що пошкоджений елемент відлетів, ще до того, як Себастьян звернув на піт. Усю свою злість швейцарець висловив у радіоповідомленні, зупинився біля боксів і одразу поїхав.

Переможцями FanBoost оголосили ді Грассі, його напарника Абта та головного суперника Буемі.

На 17-му колі почались піт-стопи, після яких Розенквіст залишився лідером, ді Грассі втратив дві позиції, а Буемі повернувся на трасу 18-м. Ді Грассі відіграв одну позицію, потім випередив Енгеля, який з переляку помилився і ледь не зачепив бразильця.

За сім кіл до фінішу Розенквіст підпустив до себе Верня, який з першої спроби випередив шведа і виграв гонку. На подіум окрім цих двох також піднявся Лопес. У топ-10 гонку завершили: Бьорд, Хайдфельд, Абт, ді Грассі, Сарразан, Д’Амброзіо і Діллманн.

Прост і Буемі завершили гонку поза заліковою зоною. Лукас ді Грассі став чемпіоном, а команда Renault виграла чемпіонат у заліку команд.