е-Прі Пунта-дель Есте: ді Грассі виграв кваліфікацію, поул під питанням

Чинний чемпіон Формули E Лукас ді Грассі виграв кваліфікацію, але з поулу може стартувати Алекс Лінн чи Мітч Еванс.

Ді Грассі виявився найшвидшим у практиках і розпочав кваліфікацію з найкращого часу перших двох груп – 1.14,032. У цей час запам’ятався Ніколя Прост, який помилився на вході в один із поворотів, що призвело до удару у відбійник на виході.

Третя група також нічого не змогла протиставити бразильцю, окрім аварії Ніка Хайдфельда та 0,061 секунди програшу Мітча Еванса.

Тільки у четвертій групі знайшовся гонщик, який випередив ді Грассі на 0,36 секунди. Ним виявився лідер чемпіонату Жан-Ерік Вернь. Але і ця група відзначилась червоними прапорами – цього разу вилетів перший чемпіон серії Нельсон Піке-мол.

У Суперпоул також потрапили Алекс Лінн, Мітч Еванс та Олівер Тьорві – у такому порядку вони зайняли місця з другого по п’яте. Найшвидше коло із часом 1.13,948, подолав ді Грассі, але він, можливо, зрізав поворот, за що може бути позбавлений результату. З поула може стартувати Мітч Еванс, адже судді також розглядають проходження кола Алекса Лінна. Вернь також помилився в одному із поворотів, тому просто доїхав коло до фінішу.