е-Прі Сантьяго: Вернь стартуватиме з поулу

Роман Расюк
Автор: Роман Расюк , редактор
3 лют. 2018 р., 16:18

Жан-Ерік Вернь скористався помилками напарника та суперників і здобув поул четвертого етапу чемпіонату. Лідер сезону Фелікс Розенквіст стартуватиме із другого десятка.

Андре Лоттерер, Techeetah
Лукас ді Грассі, Audi Sport ABT Schaeffler, Антоніу Фелікс да Кошта, Andretti Formula E Team, роздаю
Олівер Тьорві, Лука Філіппі, NIO Formula E Team, Жан-Ерік Вернь, Techeetah
Себастьян Буемі, Renault e.Dams
Жан-Ерік Вернь, Techeetah
Сем Бьордс, DS Virgin Racing
Сем Бьорд, DS Virgin Racing

Друга п’ятірка особистого заліку чемпіонату відкривала кваліфікаційні заїзди. Чемпіон другого сезону Себастьян Буемі без проблем привіз своїм суперникам більше півсекунди – 1.19,182.

Топ-5 жереб відправив у другу групу. Лідер чемпіонату Фелікс Розенквіст програв дуже багато і не потрапив до суперпоулу. А Сем Борд встановив найкращий час – 1.19,076. Жан-Ерік Вернь поступився йому лише 0,05 секунди.

З наступної групи до п’ятірки найшвидших пробився Алекс Лінн. Але і він там не затримався надовго. Далі на трасі з’явились аутсайдери чемпіонату. Серед них був і чинний чемпіон Лукас ді Грассі. Але не він встановив найкращий час на колі, хоча і взяв участь у суперпоулі, а Андре Лоттерер.

Німець виявився єдиним, кому підкорились 1 хвилина 19 секунд і випередив ді Грассі та Бьорда на 0,3 секунди.

У суперпоулі Буемі трохи поступився власному результату. Вернь одразу посунув його з першої сходини. Коли настала черга Бьорда, то британець не встиг проїхати й половини кола і розбив машину. Це спричинило появу червоних прапорів. Ді Грассі поступився Буемі, а Лоттерер провалив спробу.