е-Прі Нью-Йорка: Бьорд удруге поспіль виграв у Брукліні

Сем Бьорд після перемоги у суботу виграв і недільну гонку е-Прі Нью-Йорка. Претендент на заміну Карлоса Сайнса у команді Формули 1 Toro Rosso ледь не потрапив на подіум, але розбив болід в останньому повороті.

На початку гонки Сем Бьорд, який стартував з поулу, поступився Феліксу Розенквісту. У топ-5 також програв позицію П’єрр Гаслі. Його випередив Нік Хайдфельд. У першій шпильці було затісно і гонщики вимушено поштовхалися. З цієї штовханини не зумів без пошкоджень вибратись Даніель Абт, у якого відвалилося переднє антикрило. Болід заглух, і поки його прибирали, на трасі були жовті прапори.

Ще через декілька кіл пошкодив болід Маро Енгель, який завершив гонку на піті. Мітч Еванс завершив гонку у відбійнику – гоночна дирекція запровадила жовті прапори на всій трасі.

На 11-му колі лідерство повернув собі Бьорд. Це сталося у тій самій першій шпильці. Розенквіст заразом ледь не пропустив Хайдфельда. Тим часом позаду опинилися Гаслі та ді Грассі, які випередили Олівера Тьорві. Олівер втрачав позицію за позицією.

На середині дистанції виникли проблеми у Алекс Лінна і він зупинився просто посеред траси – знову з’явились жовті прапори. З цього моменту почалася хвиля піт-стопів. Проте на положення гонщиків у пелотоні вона не вплинула.

Розенквіст, який перше коло завершив на першому місці, вже готувався фінішувати третім, але на передостанньому повернув другу позицію, якою поступився декількома колами раніше Хайдфельду. Бьорд впевнено довів гонку до перемоги і випередив Розенквіста на 11 секунд.

П’єрр Гаслі фінішував на розбитому боліді, який розтрощив у останньому повороті.