Вандорн не міг гірше дебютувати у Формулі Е

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
15 груд. 2018 р., 18:35

Екс-пілот McLaren Стоффель Вандорн провалив свій дебют у Формулі Е на е-Прі Ед-Дірійї: стартувавши четвертим, він посів 17-ту підсумкову позицію.

Рік, який Стоффель Вандорн волів би за краще забути, завершився на підходящій ноті, коли бельгієць фінішував третім з кінця у своїй першій гонці у Формулі Е.

Стоффель перейшов до електричної серія після того, як провів вкрай невдалий сезон Ф1 2018 року, в якому програв геть усі кваліфікації своєму напарнику Фернандо Алонсо, і був звільнений з McLaren, а потім не знайшов собі місця в будь-якій іншій команді.

Перший заїзд на трасі в Ед-Дірійї для бельгійця пройшов вдало — у вологих умовах він став найшвидшим у додатковій вільній практиці, яку впровадили замість скасованих через негоду п’ятничних тренувальних заїздів.

У кваліфікації він показав п’ятий час і мав стартувати четвертим, завдяки штрафу Тома Дільмана, якого було посунуто у хвіст стартової решітки.

Проте під час гонки Стоффеля розвернуло, і він фінішував 17-м — випередивши лише Алекса Сімса й Едоардо Мортару, які потрапили в аварії на першому колі. Проте після двох додаткових штрафів Масси піднявся на 16-те місце.