Валентин Хорунжий
Автор: Валентин Хорунжий
Переклав: Роман Галімон
1 жовт. 2016 р., 11:57

Австралієць Джозеф Моусон достроково виграв титул німецької Ф4 за дві гонки до фінішу чемпіонату, не залишивши шансів своєму головному супернику і колишньому партнеру по команді Міку Шумахеру.

Джозеф Моусон, Van Amersfoort Racing

Шумахер почав вікенд в Хоккенхаймі єдиним претендентом Моусона з 39 очками відставання і йому було необхідно уникнути втрати більш ніж на десяти очок австралійцю в першій гонці, аби зберегти шанси на титул.

Проте, його надії отримали суттєвий удар, коли він та ще декілька гонщиків були виключені з протоколу кваліфікації, в той час як Моусон здобув місце в першому ряду.

Шумахер зробив прорив в першій гонці і пробився з 22-го на шосте місце, але цього було не достатньо, щоб зупинити дострокове чемпіонство Моусона.

Австралієць, який був третім в заліку пілотів Ф4 минулого року, пройшов Майка-Девіда Ортманна зухвалим маневром по зовнішній стороні повороту Mercedes та ринувся до дев'ятої перемоги сезону і титулу.

Шостої позиції Шумахера вистачило лише, аби гарантувати дострокове друге місце в чемпіонаті.

В кінці жовтня, він буде мати інший шанс поборотися за титул вже італійської Формули 4 в Монці, де в фіналі Шумахер буде боротися з Маркосом Зібертом, якому зараз програє 25 пунктів.