Племінник Міхаеля Шумахера дебютує у Формулі 4

Найближчого вікенду Давід Шумахер вперше вийде на старт гонки «молодших формул». Він візьме участь у другому етапі Ф4 ОАЕ в Абу-Дабі.

16-річний син екс-пілота Ф1 Ральфа Шумахера та племінник семиразового чемпіона Міхаеля Шумахера у 2017-му провів останній сезон у картингових перегонах, а цього року зробив важливий крок у своїй спортивній кар’єри, перейшовши до перегонів на одномісних болідах.

Він приєднався до команди US Racing, одним із власників якої є його батько, і незабаром дебютує у німецькому чемпіонаті Формули 4.

У рамках підготовки до німецької Ф4, Давід візьме участь чемпіонаті Ф4 ОАЕ, починаючи з другого етапу, який цього вікенду пройде на трасі в Абу-Дабі.

Спонсором молодшого Шумахера у цих перегонах виступить компанія BWT, яка є головним спонсором команди Force India у Формулі 1.

«Я з нетерпінням очікую на старт у Формулі 4, - зазначив Давід. – Ці перегони є чудовою зимовою програмою підготовки до сезону у німецькій Ф4. До того ж, я вперше змагатимусь на трасі Формули 1, і це робить цей момент особливим!»

Син Ральфа Шумахера пішов по стопах свого двоюрідного брата Міка, сина Міхаеля Шумахера, який дебютував у Формулі 4 у 2015-му, став віце-чемпіоном у 2016-му, а цього року перейшов до Європейської серії Формули 3, де у дебютному сезоні посів 12-те місце.