Шумахер програв боротьбу за титул в італійській Ф4

Пілот Jenzer Motorsport Маркос Зіберт переміг Міка Шумахера з Prema Powerteam у фіналі сезону італійської Формули 4 в Монці і достроково став чемпіоном.

До фінального раунду чемпіонату Зіберт прибув з перевагою над Шумахером у 25 очок.

У першій гонці син славетного чемпіона виборов перемогу, тоді як Зіберт фінішував другим. Розрив між ними скоротився до 18 очок.

У другій гонці суперники затято боролись між собою, що привело до невеличкого контакту між ними. Шумахер за будь-що намагався втриматися попереду Зіберта, але в підсумку пошкодив переднє крило на своєму боліді, через що змушений був заїхати до боксів. Це поставило хрест на його надіях на титул.

Фінішувавши п’ятим, Маркос Зіберт заробив достатньо очок, щоб стати чемпіоном, незважаючи на те, як закінчиться фінальна гонка в Монці.

Аргентинець, який у сезоні-2016 здобув чотири перемоги й чотири рази піднімався на подіум, стабільніше фінішував в очках, ніж Мік Шумахер, на рахунку якого п’ять перемог і чотири подіуми.