У Red Bull оголосили, що з 2017 року до її гоночної програми приєднуються британець Ден Тіктем і американець Ніл Верхаген.

Neil Verhagen
Ніл Ферхаген
Ріхард Ферсхор
Ніко Карі, Arden International

Тіктем, який вирізнявся у картингу, дебютував у "формулах" у 2015-му, виступивши у британській Формулі 4, і став тоді головним суперником Лендо Норріса, який у підсумку і став чемпіоном.

Потім Тіктем, який в одній із гонок у режимі машини безпеки обігнав кількох гонщиків і врізався в одного із суперників, отримав дворічну заборону на участь у гонках, хоча відбув у результаті всього один рік.

Наприкінці 2016-го він повернувся у боротьбу і навіть виграв одну з гонок британської Ф3. Він також взяв участь у фінальному вікенді сезону європейської Формули 3 у Хоккенхаймі у складі Carlin, а також стартував на Гран Прі Макао.

15-річний Верхаген, який виступав у американській Формулі 1600 і відразу ж виборов титул, тільки розпочинає ганятися у Європі.

Обидва спортсмени виступатимуть у Єврокубку Формули Renault 2.0. При цьому Тіктем захищатиме кольори Arden, а Верхаген виступатиме за МР.

Карі переходить у GP3

У Red Bull також підтвердили, що Ніко Карі, який провів один сезон у європейській Формулі 3, продовжить кар'єру у GP3 у складі Arden.

У 2016-му Карі, який виступав у європейській Ф3 за Motopark і виграв одну з гонок в Імолі, посів 10-е місце за підсумками сезону. Також він проїхав один етап GP3 у складі Koiranen.

Подовжили відносини у Red Bull і з Ріхардом Ферсхором, чинним чемпіоном SMP Формули 4. Зараз Ферсхор виступає у серії Toyota Racing і після першого етапу очолює загальний залік.

У 2017-му Ферсхор виступатиме у Формулі Renault 2.0 у складі МР.

Крім того, у Red Bull вирішили припинити відносини із новоспеченим учасником GP2 Сержіу Сетті Камарою і учасником британської Формули 4 Луісом Лідсом.