Грожан знову виступить у льодових перегонах Andros Trophy

Пілот Haas Ромен Грожан візьме участь у третьому етапі льодової гоночної серії Andros Trophy в Альп-д’Юез наступного вікенду у складі команди DA Racing.

Француз періодично брав участь у перегонах льодової серії, починаючи з 2009 року, і цього разу буде змагатися поряд з чинним чемпіоном Andros Trophy і призером етапу світового ралі-кросу Жаном-Батістом Дюбуром.

За весь час Грожан виборов дві перемоги, а останнього разу, коли він брав участь у льодових перегонах – піднявся на подіум на своїй домашній трасі в грудні 2014 року. Найближчого вікенду він сяде за кермо Renault Clio категорії Elite Pro.

«Цей етап ідеально розташований в календарі, і це одні з найближчих до мого дому перегонів, - зазначив він. – Завжди приємно пілотувати у п’ятницю ввечері, але найголовніше – саме на цій трасі я отримав перший досвід в Andros Trophy. З того часу минуло вже сім років!

Я приїжджаю сюди з двох причин. По-перше, мені дуже подобається ганятися на повноприводній машині. Це неперевершено! По-друге, це ідеальна можливість зустрітися з родиною Дюбура й розділити нашу спільну пристрасть».

Серія Andros Trophy відома тим, що в ній виступають гонщики топ-рівня. Так, легенда WTCC Іван Мюллер є десятиразовим чемпіоном серії, а чемпіон Формули 1 Ален Прост виграв тут три титули. Переможець Гран Прі Монако 1996 року Олів’є Паніс також регулярно виходить на старт льодових перегонів.

«Минуло вже два роки з того моменту, коли я останній раз змагався на льоду, - додав Грожан. – Ніколи не буває легко конкурувати з визнаними спеціалістами в цьому плані.

DA Racing виграла Andros Trophy з Дюбуром, і я розумію, що можу розраховувати на найкращу команду. Навіть з 60 кілограмами баласту, що він отримав як переможець чемпіонату, Жану-Батісту вдалося вибороти друге місце у першій зимовій гонці й виграти наступну».