Россі та Спід візьмуть участь в Гонці Чемпіонів

Переможець 500 Миль Індіанаполісу Александр Россі та колишній гонщик Формули 1 Скотт Спід стали черговими гонщиками, які ввійшли до складу учасників Гонки Чемпіонів 2017 року.

Россі, який переміг в 500 Миль Індіанаполісу в свій перший рік в IndyCar та завершив сезон на 11-му місці, виступить в Гонці Чемпіонів вперше в житті.

Там 25-річний каліфорнієць приєднається до свого партнера по команді Andretti Autosport Райана Хантер-Рея.

“Для мене велика честь бути запрошеним виступити в Гонці Чемпіонів цього року, - сказав Россі. - Гонка Чемпіонів має дуже велику повагу в автоспорті та збирає найкращих гонщиків з усього світу та усіх серії.

В цій міжнародній події завжди висока конкуренція і я з нетерпінням чекаю на змагання, які вперше пройдуть в США. Також здорово буде виступати з моїм партнером по Andretti Autosport Райаном Хантер-Реєм. Запевняю — ніхто з нас не збирається поступатись”.

Дворазовий чемпіон Global Rallycross Скотт Спід також дебютує у Гонці Чемпіонів.

33-річний гонщик мав виступати у 2006 році, але був змушений знятись через травму.

“Я більш, ніж у захваті від того, що візьму участь в Гонці Чемпіонів, - сказав Спід. - Бути обраним для того, щоб представляти США на рідній землі — велика честь. Я завжди був великим прихильником цієї події: зібрати так багато автоспорту в одному місці — дуже рідкісна річ.

Впевнений — Маямі стане фантастичним місцем для проведення такої престижної події”.

Президент Гонки Чемпіонів Фредрік Юнссон додав: “Ми дуже раді мати Скотта та Александра у складі учасників першої Гонки Чемпіонів на американській землі. Вони не тільки є єдиними американцями, які виступали у Формулі 1 за останні 20 років, а й показали надзвичайні результати в 2016 році.

Перемога Александра в перших в його кар’єрі 500 Милях Індіанаполісу була майстерною від нього та його команди. Скотт став нестримним у Global Rallycross Championship, здобувши два чемпіонські титули поспіль.

За ними обома цікаво спостерігати і ми очікуємо на чималу кількість глядачів на трибунах “Марлінс Парк” в Маямі, які їх підтримуватимуть проти найкращих гонщиків світу”.

Гонка Чемпіонів 2017 року відбудеться в Маямі 21-22 січня.