Третя медаль в Ріо: Занарді знову виграє золото

На Паралімпійських іграх в Ріо Алессандро "Алекс" Занарді виграв третю медаль: цього разу в п’ятницю він здобув золото в командній гонці.

Алекс Занарді розпочав Паралімпіаду в Ріо-де-Жанейро золотом в середу і закінчив золотом в п'ятницю.

У командних перегонах на велосипедах з ручним керуванням Занарді разом з Вітторіо Подеста і Лукою Меззоуном за команду Італію здолали своїх конкурентів. Друге місце з відставання 47 секунд відійшло команді США.

Між цими двома золотими медалями Занарді встиг в четвер виграти ще срібну медаль. Слід відзначити, що 15 вересня дуже сумний день для італійця, який 15 років тому потрапив у доленосну аварію на перегонах CART в 2001 році на Лаузітцрингу.

Таким чином, Занарді у всіх трьох змаганнях в Ріо, де були перегони на велосипедах з ручним керуванням, здобув три медалі. Після трьох медалей з 2012 року в Лондоні, 49-річний італієць тепер має в своїй скарбниці 6 медалей Паралімпійських ігор: 4 золотих і 2 срібних.