Син Жана Алезі залишився у GP3 на третій сезон

Автор: Alex Kalinauckas
6 лют. 2018 р., 19:50

Член Гоночної академії Ferrari Джуліано Алезі проведе третій поспіль сезон у GP3 разом із командою Trident.

Джуліано Алезі, син екс-пілота команд Ф1 Ferrari та Benetton Жана Алезі, виграв три гонки минулого року і посів п’яте загальне місце в GP3.

«Я дуже радий залишитися з Trident у сезоні GP3 2018 року, - зазначив Алезі-молодший. – Я так багато працював із командою та Гоночною академією Ferrari протягом останніх кількох сезонів. Тепер моя мета – винагородити їх кількома відмінними результатами. Я почуваюся готовим до гучного сезону».

Минулого року Алезі здобув перемоги в Сільверстоуні, Хунгароринзі і Спа – всі три рази він вигравав у спринті, з реверсивною стартовою решіткою.

З 99 очками у здобутку француз став найкращим гонщиком після пілотів команди ART, які посіли перші чотири місця у загальному заліку.

Джуліано на шість очок випередив свого напарника Доріана Бокколаччі , який цього року продовжить виступи в GP3 у складі нової команди MP Motorsport.

«Нам дуже приємно оголосити про продовження співробітництва з Джуліано Алезі, - наголосив власник Trident Мауріціо Сальвадорі. – У нього вишукані манери, і він дуже професійний гонщик з блискучим майбутнім.

Наш пріоритет полягатиме в тому, щоб підтримати його з максимальною відповідальністю і дозволити йому досягти найамбіційніших цілей».

2018-й стане четвертим роком Алезі у молодших формулах – до GP3 він посів четверте місце у французькій Формулі 4 у 2015 році.

18-річний гонщик є першим з оголошених пілотів Trident на сезон-2018.