Бокколаччі змінив команду у GP3

Автор: Alex Kalinauckas
Переклав: Дмитро Левчук
6 лют. 2018 р., 10:00

Переможець однієї з гонок минулого сезону GP3 вирішив перейти до MP Motorsport - саме там він проведе другий сезон у молодіжній серії.

Доріан Бокколаччі, Trident
Грід-гьол
Доріан Боккалаччі, MP Motorsport
Подіум: переможець Арджун Майні (Jenzer), другий призер Доріан Бокколаччі (Trident), третій призер А

Бокколаччі, який переміг на завершальному етапі сезону 2017 року в Абу-Дабі, приєднається до колишнього пілота молодіжної програми Red Bull Ніко Карі у команді MP.

Нідерландський колектив дебютуватиме у GP3 та займе місце, що у 2016-17 рр. належало DAMS.

«Це добре, що я приєднаюся до MP. Знаю, що команда налаштована на боротьбу в дебютному сезоні, у неї є чималий досвід виступів у Формулі 2 та Формулі Renault 2.0.

Також ми з Ніко зможемо підштовхувати вперед один одного, що додасть додаткової ефективності. З нетерпінням очікую на старт сезону».

Окрім перемоги, Боккалаччі ще двічі фінішував на подіумі, а загалом у чемпіонаті посів шосте місце. До яскравих виступів можна додати два третіх місця у кваліфікаціях.