GP3 в Барселоні: Мазепін здобув перемогу в дебютній гонці

Автор: Jack Benyon
12 трав. 2018 р., 11:20

Юніор Force India Микита Мазепін випередив своїх напарників по ART Антуана Юбера та Каллума Ілотта і виграв свою першу ж гонку в серії Grand Prix 3.

Поулсіттер Леонардо Пульчіні не зміг скористатися своєю перевагою і на старті відкотився на п’яте місце, відкривши шлях до лідерства Микиті Мазепіну. Росіянин почав швидко відриватися від решти суперників і втримав перше місце до самого фінішу, жодного разу не поставивши його під сумнів – у більшій мірі завдяки тим, що пілоти позаду були зайняті поєдинками між собою.

Юніор Ferrari Каллум Ілотт пройшов Анутана Юбера, скориставшись DRS на 12-му колі з 22-х. Але згодом з’ясувалося, що француз зберігав гуму, і за кілька кіл до фінішу Юбер легко повернув собі другу позицію.

Пульчіні відіграв одну позицію, але лише завдяки помилці Доріана Бокколаччі, який надто широко увійшов у третій поворот, надавши вільний простір пілоту Campos.

Через свою помилку Бокколаччі опинився під пресингом новачка Давіда Бекмана та члена Академії Ferrari, досвідченого Джуліана Алезі, який стартував десятим. Але Доріан витримав атаки суперників і втримав п’яте місце.

Восьмим фінішував Хуан Мануель Корреа – американець краще зберіг шини, ніж Джейк Х’юз, який більшу частину гонки займав цю позицію. Деградація гуми на боліді Х’юза була настільки великою, що Корреа навіть без DRS випередив його у першому повороті за два кола до фінішу, і в недільному спринті тепер стартуватиме з реверсивного поулу. А британець у підсумку відкотився за межі залікової десятки.

Дев’ятим фінішував Педро Піке – син триразового чемпіона Ф1 Нельсона Піке, який цього вікенду дебютував у GP3, а десяте місце посів Дієго Менчака, попри те, що він не мав достатньо часу вивчити трасу через проблеми з гідравлікою у вільній практиці.