GP3 у Хунгароринзі: Перрі виграв вільну практику

Пілот Koiranen GP виявився найшвидшим на угорській трасі в п’ятницю.

Британець Меттью Перрі очолив підсумковий протокол у вільній практиці четвертого етапу чемпіонату GP3. Час пілота Koiranen GP виявився на 0.027 с швидше за результат Нірея Фукузумі з ART Grand Prix. Його напарник Шарль Леклер, звільнений від своїх обов’язків у Haas після першої практики етапу Формули 1, посів третю сходинку.

Сорокап’ятихвилинна сесія стартувала у спекотних умовах. Спочатку лідерство захопив Джейк Денніс, який потім поліпшив свій результат, довівши перевагу над найближчим переслідувачем до чотирьох десятих.

Переможець останньої гонки Антоніо Фуоко з Trident згодом випередив його і став лідером, проте ненадовго – невдовзі його випередив новобранець DAMS Джейк Хьюз, який одразу зняв з найкращого часу пів секунди. Після цього Фуоко почав швидко втрачати позиції: спочатку з другого місця його посунув напарник Артур Янош, а потім обох гонщиків Trident випередив Арджун Майні з Jenzer, який поступився лідеру трьома десятими секунди.

Хьюз не сидів склавши руки й ще збільшив свою перевагу, а його товариш по команді DAMS Сантіно Ферруччі піднявся на друге місце. Проте майже одразу швидке коло проїхав Перрі, який встановив час 1:33.484 і очолив заїзд.

Його спробував випередити Фукузумі з Леклером на хвості. В той же час на другу сходинку піднявся Фуоко. Але після того, як вищезазначена парочка перетнула фінішну риску, він раптово виявив себе на четвертій сходинці.

Перрі згодом ще покращив свій час і врешті так і залишився на першому місці до кінця вільної практики.

Кваліфікація відбудеться завтра, 23 липня о 10.45 за київським часом.

GP3 2016 Хунгароринг: вільна практика