GP3 у Сільверстоуні: Стувік найшвидший у практиці

Таєць Санді Стувік показав найкращий час у вільних заїздах на Сільверстоуні в рамках третього етапу чемпіонату GP3.

Напередодні стало відомо про деякі зміни у складі гонщиків: у команді Jenzer Motorsport з’явився індійський дебютант Арджун Майні, який замінив Оскара Тунхо.

Сесія стартувала за сухої та теплої, але дуже вітряної погоди. На ранньому етапі лідерство захопив Джейк Хьюз з DAMS, зовсім небагато йому поступились Джуліано Алезі з Trident і Джейк Денніс з Arden International. Пілот ART Grand Prix Нірей Фукузумі з незрозумілих причин зупинився на трасі, через що був ввімкнений режим віртуального автомобіля безпеки. Проте японський гонщик незабаром продовжив рух і сесія була поновлена.

За 20 хвилин від початку заїзду Хьюз поліпшив свій найкращий час більш ніж на 1 с, отримавши таким чином величезну перевагу над суперниками. Проте Александр Альбон незабаром проїхав ще швидше, випередивши британця більше ніж на пів секунди, й першим розміняв 1 хв 48 с. Лідер чемпіонату Шарль Леклер також показав непоганий темп і піднявся на друге місце.

Стувік під кінець сесії видав найкраще коло, перевищивши час Альбона на 0,127 с. Потім сесію ненадовго зупинили через сміття у 11-му, 12-ум й 13-му поворотах. Коли практика відновилось до кінця залишалось всього чотири хвилини, й більшість гонщиків поспішили на трасу, через що на останніх секундах відбулось багато змін у підсумковій таблиці.

Джек Ейткен (Arden International) піднявся на третю позицію, відтіснивши Леклера й Хьюза. Його партнер по команді Денніс майже одразу за цим показав четвертий час, але ненадовго – Нік де Вріс з ART Grand Prix посунув його на п’яту сходинку.

Стувік так і залишився на чолі протоколу до самого кінця практики, випередивши Альбона, Ейткена, де Вріса, Антоніо Фуоко, Леклера, Хьюза, Фукузумі й Меттью Перрі.