Майні сподівається продовжити виступ у GP3 після дебюту в Сільверстоуні

Індійський пілот Арджун Майні каже, що хотів би продовжити виступати в чемпіонаті GP3 після впевненого дебюту на етапі у Великій Британії.

Майні замінив Оскара Тунхо в команді Jenzer Motorsport і заробив очки у першій же гонці, посівши восьме місце.

Припинивши свої виступи в європейській Формулі 3 посеред сезону, Арджун тепер сподівається продовжити кар’єру в GP3.

«Судячи з того, як пройшов вікенд, я хотів би продовжити в GP3», - розповів Майні кореспонденту Motorsport.com.

«Я просто хочу побачити, як зможу виступити наступного разу і, звичайно, виправити свої помилки й поліпшити результати».

Майні повідомив, що він зараз працює над тим, щоб забезпечити собі місце в команді на наступному етапі в Угорщині, в той час залишаючи відкритим варіант повернення до Ф3.

«Ми починаємо перемовини найближчим часом. Сподіваюсь, я отримаю місце в Угорщині. Я хотів би проїхати у GP3 решту сезонів», - сказав гонщик.

«Звичайно, я виступлю в Макао, і, можливо, у кількох етапах Формули 3 наприкінці сезону»

Поява Арджуна Майні в Jenzer Motorsport пов’язана з індійським спонсором – провідним у країні виробником мотоциклів TVS, чиї логотипи з’явились на боліді № 20 цієї команди .

Маючи всього 40 хвилин тестування нової для себе машини перед тим кваліфікацією, Майні багатьох вразив, посівши третє місце на стартовій решітці.

Через повільний старт індієць у підсумку фінішував десятим, але піднявся на восьме місце після штрафів, що отримали гонщики попереду.