12 годин Себрінга: Екіпаж Насра здобув перемогу

17 бер. 2019 р., 10:01

Гонщики на прототипах Cadillac DPi зайняли весь п'єдестал другого етапу серії IMSA. Найсильнішим став екіпаж у складі Піпо Дерані, Еріка Каррена і Феліпе Насра.

12-годинна гонка на Себрінгу пройшла відразу після етапу WEC. Через ранковий дощ гонка почалася за автомобілем безпеки, який водив машини трасою перші 40 хвилин. Екіпажі Cadillac за підсумками кваліфікації не потрапив до першої трійки, а з поула стартував екіпаж Хуан-Пабло Монтойї, Сімона Пажено і Дейна Кемерона на Acura DPi команди Penske.

Протягом гонки вони зіткнулися з технічними проблемами, фінішувавши в підсумку на дев'ятому місці, а перемогу з мінімальною перевагою здобула команда Whelen Engineering в складі Піпо Дерані, Еріка Каррена і Феліпе Насра. До фінішу їх переслідував екіпаж команди Konica Minolta Cadillac - той самий в складі якого Фернандо Алонсо виграв «24 години Дайтона».

У результаті Джордан Тейлор, Ренгер ван дер Занде і Матьє Ваксівьер стали другими з відставанням у секунду, а третє місце дісталося Брендону Хартлі, Філіпе Альбукерке і Жуана Барбоза.

Для Хартлі, це третє місце стало другим за два дні після подіуму на «1000 милях Себринга» напередодні.

Екс-пілот Формули 1 став далеко не єдиним, хто стартував в обох заїздах - обидва марафони провели загалом 11 гонщиків.

У класі GTLM найсильнішими стали Патрік Пилі, Нік Тенді і Фредерік Маковецький на Porsche, а в GTD перемогли гонщики Lamborghini Мірко Бортолотті, Ральф Інайхер і Рік Брейкерс.