24 години Дайтони: Стролл поступився Конвею у фінальному тренуванні, Алонсо — 16-й

Майк Конвей за кермом машини Cadillac команди Action Express показав найкращий час в останньому тренуванні 24 годин Дайтони, випередивши гонщика Ф1 Ленса Стролла.

Конвей, що сів за кермо машини Cadillac DPi-V.R під номером 31, посунув Стролла з першої позиції в середині 60-хвилинної сесії, показавши результат 1.36,865.

Стролл, який виступає за кермом машини Oreca під номером 38 команди Джекі Чана, залишився на другому місці з відставанням у 0,181 секунди. Він на одну десяту випередив Трістана Вотьє (№ 90, Spirit of Daytona Cadillac).

Чемпіон DTM Рене Раст став найшвидшим серед представників Mazda і зайняв четверте місце. «Сестринська» машина Mazda під номером 55 не виїжджала на трасу - механіки змушені були замінити мотор.

Фернандо Алонсо показав 16-й час за кермом машини United Autosports Ligier JS P217 під номером 23. Він відстав від лідера майже на дві секунди.

У класі GT Le Mans найшвидшим став Джої Хенд (№ 66, Ford GT), а в GT Daytona - Маттео Кайролі (№ 59, Manthey 911 GT3 R).