Команда Lamborghini приголомшила перемогою з останнього місця

Гонщик Grasser Racing Team Мірко Бортолотті розповів, що прорив екіпажу за кермом машини Lamborghini Huracan з останнього місця на перше змусив по-особливому сприймати перемогу в класі GTD гонки 24 години Дайтони.

Екіпаж під номером 11 у складі Мірко Бортолотті - Рольф Інайхен - Франк Перера - Рік Брьойкерс фінішував із відривом у 17 секунд від найближчого переслідувача.

Екіпаж показав найкращий час у класі GTD на тестах перед «Дайтоною», а у кваліфікації став третім. Але стартувати команді довелося з останнього місця на решітці, після того як машина не пройшла технічну інспекцію.

Проте гонщики не здалися і дісталися вершини. Лідерами вони стали за 52 кола до фінішу заїзду.

Бортолотті сказав: «Це дуже важливий день для нас. Перемога сприймається зовсім по-особливому, з огляду на старт з останнього місця. Я не знаю, чи траплялося раніше подібне. Але мене це не хвилює.

Пишаюся всіма - і, звичайно, Lamborghini. Ми доклали величезних зусиль, щоб це сталося».

Інайхен додав: «Ми вже багато разів намагалися виграти 24-годинну гонку для Lamborghini, але не досягали успіху. Але тепер ця мрія здійснилася».