"24 години Дайтони": WTR найшвидша в четвертій практиці

В заключній практиці гонки "24 години Дайтони" Джордан Тейлор за кермом Cadillac команди свого батька показав найкращий час.

Джордан Тейлор за кермом Cadillac DPi-V.R команди Wayne Taylor Racing проїхав коло довжиною 3,56 милі за 1.36,970, в той час як володар поулу Крістіан Фіттіпальді показав лише третій результат.

Між ними вклинився Ніколя Ляп’єрр з DragonSpeed Racing. Хоча француз програв Тейлору майже секунду — це прекрасний результат після вчорашніх проблем. Лоік Дюваль під час практики розбив основну машину, через що команда була вимушена пропустити кваліфікацію. В сьогоднішній практиці Ляп’єрр довів, що команда Елтона Джуліана бездоганно підготувала нову машину.

Позаду Фіттіпальді четвертий результат в Ніла Яні з Rebellion Racing, а Рене Раст з VisitFlorida Racing продемонстрував непогану форму та спромігся показати п’ятий час.

В категорії GT Le Mans володар поулу Джоі Хенд за кермом Ford GT виграв декілька сотих в Дірка Вернера, який виступає на Porsche 911 RSR. За ними — ще один представник Ford Річард Вестбрук та Майк Конвей з Corvette Racing.

Андреа Кальдареллі за кермом Lamborghini Huracan став найкращим в категорії GT Daytona, але в цій категорії найбільше відзначився інший гонщик на Lamborghini. Емманюель Анассі з DAC Motorsports розбив машину та втратив колесо в шостому повороті, через що сесія було перервано червоним прапором.

Другим в категорії GTD став Йерун Блекемолен на Mercedes. За ним — Кейз Грала (Change Racing Lamborghini), Коннор Де Філліппі (Land Motorsport Audi) та екс-чемпіон Indy Lights Трістан Вотьє на другому Mercedes.

Залік в категорії Prototype Challenge очолив Густаво Якаман з BAR1 Motorsport, який випередив Роберта Вікенса з Starworks.

Результати четвертої практики

Серія IMSA
Подія 24 години Дайтони
Трек Daytona International Speedway
Гонщики Крістіан Фіттіпальді , Джордан Тейлор , Ніл Яні , Ніколя Лап'єрр , Рене Раст