IMSA на Лагуна Сеці: Visit Florida Racing здобуває блискучу перемогу

Пілот екіпажу Visit Florida Racing Ренгер ван дер Занде став справжнім героєм гонки, коли за дві хвилини до фінішу обігнав Дейна Камерона з Action Express Racing та здобув захопливу перемогу у Монтереї.

Прототипи

На старті Ріккі Тейлору довелось доволі широко пройти шпильку Андретті, щоб утримати позаду Крістіана Фіттіпальді на Action Express Racing. Після чого без проблем зміг відірватись на 1,3 секунди. А вже після 10 кіл його перевага зросла до трьох секунд над Фіттіпальді, який в свою чергу на чотири секунди випереджав Гуссенса з Visit Florida Racing, який йшов на третій позиції.

На 29 колі Фіттіпальді відставав вже на 14 секунд, наприкінці якого заїхав на піт-стоп та передав зміну Жоау Барбозі, а вже на наступному колі зупинився Рікі Тейлор, якого за кермом змінив його брат Джордан.

Після піт-стопів Джордан Тейлор виїхав лідером, з перевагою у вісім секунд на Барбозою, в той час як Дейн Камерон пройшов Ренгера ван дер Занде у боротьбі за третє місце.

Жовті прапори над трасою за 1 год 15 хв до фінішу допомогли відігратись тим, хто вже провів піт-стопи – на рестарті лідером гонки був Дейн Камерон на Cadillac №31, якого щільно переслідував Тейлор, в той час як Барбоза та Ренгер ван дер Занде були теж доволі близько.

За 45 хвилин до фінішу команда Visit Florida Racing поставила Ренгеру ван дер Занде новий комплект гуми, що дало йому перевагу у швидкості. Це дозволило обійти Барбозу та Тейлора, а на фінальному відрізку ван дер Занде почав пресингувати лідера, яким залишався Камерон, намагаючись скористатись коловими для обгону. І всього за 100 секунд до фінішу зміг вивести свій Ligier на першу позицію у повороті Штопор.

Після чого гонщик Visit Florida Racing за два кола зміг збільшити перевагу до 2,248 секунди.

Третім став екіпаж братів Тейлорів у шести секундах позаду, а Барбоза з JDC Miller став четвертим.

GT Le Mans

На старті BMW Джона Едвардса розвернуло у першому повороті, після чого він повернувся у гонку за машинами класу GTD.

Але завдяки вдалій стратегії та жовтим прапорам екіпаж №24 Едвардса/Томчіка на BMW зміг відігратись та повернувся у групу лідерів.

За 32 хвилини до фінішу екіпаж Віландера/Фізікелли з команди Risi Competizione Ferrari, який лідирував більшість гонки заїхав на піт-стоп, після чого на першу позицію вийшов Едвардс.

Після піт-стопу Віландер повернувся четвертим, потім вийшов на третю позицію і за дві хвилини до фінішу обійшов Вернера у боротьбі за другу позицію та почав переслідувати Едвардса, який економив пальне.

Тим не менш, першим картатий прапор все ж побачив Едвардс. Третім став Вернер, далі фінішували Гарсія, Вестбрук та Хенд.

GT Daytona

Володар поулу Медісон Сноу на Lamborghini Huracan пошкодив машину та змушений був заїжджати на додатковий піт-стоп, що вивело його зі списку претендентів на перемогу.

А першу перемогу у сезоні здобув екіпаж Бальзана/Нільсен із команди Scuderia Corsa на Ferrari. Другим став екіпаж №93 Енді Лаллі/Кетрін Легг на Acura, відставши від лідера на 6,5 секунди на фініші. Третім фінішну лінію перетнув Бергмайстер/Ліндсі з команди Park Place на Porsche.