IMSA у Лайм Рок: Porsche здобула дубль

Дірк Вернер і Патрік Пілет майже безперешкодно виграли етап IMSA WeatherTech Sportscar Championship у Лайм Рок Парк, в якому бере участь тільки техніка GT, ставши кращим з екіпажів Porsche, які здобули дубль.

У гонці домінували машини Porsche 911, а дуель між двома екіпажами вирішилась під час першої хвилі піт-стопів, коли Джанмарія Бруні, який стартував з поулу, вилетів у першому повороті та був змушений звернути на піт-лейн через те, що радіатор забився травою. Після чого машина екіпажу #912 затрималась через гайку колеса, що заклинила на піт-стопі.

Згодом Бруні розповів про цей інцидент: "Відрізок був гарним, але на останньому колі, перш ніж я звернув на піт-лейн, я заблокував задні колеса і вилетів, втративши позицію, а потім ми мали проблему піт-стопі".

Це дало перевагу сестринській машині екіпажу #911, яка і здобула першу перемогу для центральномоторного купе 911 RSR в американській серії.

Після фінішу Пілет сказав: "Це дивовижно. Ці хлопці так важко працювали, і ми були так близькі до цього так багато разів".

На фініші переможну пару Porsche 911 розділили 14 секунд, на третьому місці гонку закінчив екіпаж Едвардса/Томчіка на BMW, який вів напружену боротьбу за подіум із екіпажем Магнуссена/Гарсії на Corvette на фінальних колах.

Екіпаж Вестбрука/Бріско на Ford, який тримався на третьому місці більшість часу, фінішував тільки п'ятим попереду екіпажа #25 Сімса/Оберлена на BMW. Інший #66 Ford добрався фінішу тільки на сьомій позиції із відставанням у п'ять кіл.

Porsche виграє і у класі GT Daytona

Поулсіттер Медісон Сноу на Lamborghini Huracan із самого початку очолив гонку у класі GTD, попереду Патріка Лонга на Porsche 911. Але наприкінці першого стінту Лонгу вдалось пройти Сноу.

Після піт-стопу змінивший Ліндсі Йорг Бергмайстер в іншому Porsche 911 зміг вийти в лідери та довести справу до перемоги. Екіпаж Сноу/Селлерса, який стартував з першого місця, фінішував другим із відставанням у три секунди. Третім став Porsche 911 Лонга/Морада.

Після гонки Бергмайстер сказав: "[Патрік] зробив дійсно гарну роботу на початку, і це дійсно добре спрацювало. Відмінний вікенд для Porsche!"

Повні РЕЗУЛЬТАТИ ГОНКИ.

Серія IMSA
Подія Лайм Рок Парк
Трек Lime Rock Park
Гонщики Йорг Бергмайстер , Лоранс Вантор , Медісон Сноу , Мартін Томчік , Патрік Лонг , Патрік Пілет , Райан Бріско