IMSA на Роад-Америка: переможний дубль для Action Express

Дейн Камерон і Ерік Курран вибороли заслужену перемогу на Роад-Америка.

Джонатан Бомаріто на Mazda зберіг першу позицію після старту, встоявши під натиском Крістіана Фіттіпальді на Corvette DP з Action Express. Далі йшли Рікі Тейлор на Wayne Taylor Racing Corvette DP і Том Лонг на другій Mazda, тоді як Марк Гуссенс на Visit Florida Corvette випередив тріумфатора минулого етапу Еріка Куррана на другому прототипі AXR.

Том Лонг на сьомому колі заїхав на піт-стоп і залишив перегони через проблеми з двигуном.

Після жовтих прапорів, які були викликані вильотом машин РС, Бомаріто відірвався від переслідувачів на 4 секунди, проте до 19 кола цей гандікап скоротився вдвічі. На той момент на друге місце вийшов Тейлор, а Фіттіпальді і Курран заїхали на плановий піт-стоп, де їх замінили Жоао Барбоза та Дейн Камерон відповідно.

Бомаріто завітав до боксів на 22 колі і передав свою Mazda Трістану Нуньєсу, який виїхав з піт-лейн перед самим носом Барбоса і на непрогрітих шинах не зміг утримати його позаду. Після цього Нуньєсу довелось захищати позицію вже від Камерона, який випередив Джордана Тейлора. Райан Далзіл прийняв машину від Гуссенса, а позаду них їхали Рейхолл з Delta Wing та Освальдо Негрі на Michael Shank Racing Ligier-Honda.

Під час другого періоду жовтих прапорів на 26 колі обидва Corvette з AXR, МСР Ligier, і DeltaWing заїхали на піт-стоп. Ця зупинка дозволила Тейлору і Далзілу піднятися на друге і третє місце.

Після рестарту на 30 колі Барбоза втратив темп, а Камерон почав тиснути на Далзіла і випередив його на 35 колі, вийшовши на третє місце. Очолював гонку Нуньєс, який вигравав по півтори секунди на колі в Тейлора, і на час свого піт-стопу на 40 колі мав перевагу над співвітчизником  у 26 секунд. Нуньєс повернувся на трасу шостим, у 40 секундах позаду Тейлора, який став лідером. Проте в Джордана на хвості висіли Камерон і Барбоза.

На 44 колі Камерон пройшов Джордана Тейлора і вийшов на перше місце, яке утримував, доки не заїхав до боксів на 52 колі. Барбоза і Тейлор зупинили свої автомобілі на коло пізніше. Камерон повернувся другим, в 30 секундах позаду Mazda Нуньєса, але коли Трістан в свою чергу звернув на піт-лейн на 56 колі, знову вийшов уперед. А Нуньєс відкотився на п’яте місце, програючи лідеру 40 секунд.

На чолі пелотону перебували обидві машини AXR, і Камерон намагався заощадити пальне, користуючись трафіком, щоб не заїжджати зайвий раз на дозаправку, але його проблеми були вирішені третім періодом жовтих прапорів, які з’явились за 12 хвилин до фінішу. При рестарті він зміг утриматися попереду Барбози і фінішував першим, випередивши колегу на 0,6 секунд, тоді як Тейлор фінішував третім.

Нуньєс після свого останнього піт-стопу їхав досить тяжко і навіть мав зіткнення з машиною BAR1 # 20 PC, але взяв себе в руки і на 68 колі випередив екіпаж MSR Ligier. Але, розворот Ferrari Віландера на останніх п’яти хвилинах коштував йому так важко заробленого четвертого місця і він поступився Негрі. Далзіл фінішував шостим.