IMSA на Роад Америка: ESM Nissan вириває перемогу в команди Тейлорів

Йоханнес ван Овербек та Піпо Дерені на прототипі Nissan DPi здобули першу перемогу для команди ESM.

Стартувавши з поулу Рікі тейлор з екіпажу #10 Wayne Taylor Racing на прототипі Cadillac Dpi-V.R захопив лідерство попереду Хосе Гутьєрреса (PR1/Mathiasen Ligier) та двох Nissan Dpi Овербека/Дерані та Скотта Шарпа/Райана Делзіла.

Гутьєррес втратив темп у кінці свого першого стінта, пропустивши вперед обидва Nissan, Еріка Каррана з Action Express Cadillac, та машину LMP2 Марка Гуссенса та Михайла Гоікберга.

Жовті прапори над всією трасою за 55 хвилин до фінішу викликані зупинившимся екіпажем #24 BMW на в'їзді на піт-лейн, випарували шестисекундну перевагу Тейлора над Делзілем.

Тейлор випередив обидва Nissan на виїзді з піт-лейн, але Дерані, який спробував вийти вперед, був змушений повернути позицію.

Стівен Сімпсон не зупинявся до рестарту, лідирував у гонці, в той час, як позаду Дерані обігнав Тейлора у боротьбі за друге місце. Дерані наблизився до Сімпсона, але так й не зміг його пройти.

Пізні жовті прапори викликані аварією Анді Лаллі на Acura NSX у першому повороті, обіцяли справжню битву на фініші. Після рестарту Дерані захопив лідерство попереду Тейлора, коли за 13 хвилин до кінця лідирувавший Сімпсон звернув на піт-лейн.

Дерані переміг із перевагою 2,3 секунди над Тейлором. Делзіл фінішував третім, принісши подвійний подіум для Nissan. Дейн Кемерон фінішував четвертим на #31 Action Express Cadillac попереду Гуссенса/ван дер Занде на Ligier.

Інша машина #5 Action Express Cadillac Крістіана Фіттіпальді та Жоау Барбоза фінішувала шостою, усю гонку не претендуючи на високі місця. Наразі екіпаж програє 26 балів братам Тейлорам, що очолюють чемпіонат.

Ford б'є Porsche у GTLM

Дірк Мюллер на #66 Ford GT почавши гонку з поулу, закріпився на лідируючій позиції, в той час як Александр Сімс вирвався на другу позицію на своєму #25 BMW, попереду двох Porsches та #67 Ford Райана Бріско, який опустився на п'яте місце.

Вирішальні моменти гонки сталися пізніше, коли Джоі Хенд (змінивший Мюллера) прорвався з третього на перше місце на рестарті, пройшовши сестринський Ford Річарда Вестбрука та лідера Лоранса Вантора, коли він помилився у п'ятому повороті, пройшовши його надто широко на своєму #912 Porsche, намагаючись пройти колового із класу GTD.

Екіпаж Томмі Мілнера/Олівера Гевіна йшов до фінішу на четверте місце, коли на останньому колі їх обійшов Александр Сімс.

Битва за лідерство для екіпажу #911 Porsche закінчилась, коли Дірка Вернера розвернула на рестарті у першому повороті через зіткнення з Антоніо Гарсією на Corvette — за що останній отримав проїзд по піт-лейн.

У класі GT Daytona відмінний перший стінт Джессі Крона разом зі змінившим його Йенсом Клінгманном забезпечили перемогу для команди Turner Motorsport на BMW M6. Патрік Ліндсі та Йорг Бергмайстер фінішували другими на своєму Park Place Porsche.