IMSA в Лагуна-Сека: PR1 та Alex Job Racing перемагають

Девід Малшер
Автор: Девід Малшер
2 трав. 2016 р., 21:25

Том Кимбер-Сміт і Роберт Алон перемогли на трасі Лагуна-Сека в класі PC, тоді як Маріо Фарнбахер і Алекс Ріберас взяли трофеї в класі GT Daytona .

#52 PR1 Mathiasen Motorsports ORECA FLM09: Роберт Алон, Том Кімбер-Сміт
#52 PR1 Mathiasen Motorsports ORECA FLM09: машина в деталях (Роберт Алон, Том Кімбер-Сміт)
#23 Team Seattle/Alex Job Racing Porsche GT3 R: Ян Джеймс, Маріо Фарнбахер, Алекс Ріберас
#67 Ford Performance Chip Ganassi Racing Ford GT: Райан Бріско, Річард Вестбрук

Клас Prototype Challenge

Друга гонка уїк-енду, що включала учасників двох інших категорій, пройшла в боротьбі від старту до фінішу. У моносерії PC стартовий відрізок краще всіх провів Алекс Попов з команди Starworks Motorsports, але венесуелець Ренгер ван дер Занде, що змінив росіянина, не зміг протистояти Тому Кімбер-Сміту і поступився лідерством.

В результаті Кімбер-Сміт і його партнер по екіпажу команди PR1 Роберт Алон піднялися на вершину подіуму, вигравши гонку з перевагою всього в 1,7 секунди.

Уродженець Санкт-Петербурга Михайло Гойхберг на цей раз фінішував п'ятим, але зберігає загальне лідерство в ПК.

Клас GT Daytona

Як не старалися лідери сезону в GTD Алессандро Бальцана і Кристина Нільсен на Ferrari, вони нічого не змогли вдіяти з екіпажем Porsche в складі Маріо Фарнбахера і Алекса Рібераса.

У якийсь момент відрив становив усього півсекунди, проте гонщики Alex Job Racing все ж втрималися попереду і стали найсильнішими вперше в сезоні.

Розіграш першості IMSA продовжиться 4 червня на вулицях Детройта.

Наступна стаття про IMSA
Ford GT здобув першу перемогу, а на Shank Ligier отримала перемогу в класі Prototype

IMSA в Детройті: Фіттіпальді виграє поул