IMSA у Вірджинії: невдача BMW подарувала перемогу Corvette

Александр Сімс та Білл Оберлен контролювали гонку у Вірджинії до моменту, коли прокол наприкінці гонки подарував перемогу екіпажу Антоніо Гарсії та Яна Магнуссена на Corvette C7.R.

Александр Сімс на BMW M6 очолив гонку на старті, обійшовши володаря поулу Джоі Хенда на FordGT, який втратив з рештою кілька місць.

3а три кола Александр Сімс зміг наростити перевагу до 3 секунд попереду Джона Едвардса на іншому BMW, який відбивав атаки Томмі Мілнера на #4 Corvette.

На 12 колі Едвардс звернув у бокси через технічні неполадки.

У гонці основна боротьба за лідерство розгорнулась між BMW, Corvette та Ford.

Найбільш драматичні події сталися наприкінці гонки.

За кілька хвилин до фінішу Мілнер та Мюллер зіштовхнулися на гальмуванні наприкінці зворотної прямої та вилетіли з траси.

Але ще більш драматичним виявилось те, що лідер гонки Александр Сімс теж звернув до боксів через прокол передньої лівої шини.

Таким чином перемогу у гонці відсвяткував Антоніо Гарсія на Corvette, другим із відставанням у 17 секунд став Райан Бріско на Ford, третім картатий прапор побачив Джанкарло Фізікелла на Ferrari.

Сімс закінчив гонку тільки четвертим, попереду Мюллера та Мілнера. Далі фінішувала пара екіпажів на Porsche 911 RSR.

GT Daytona

На старті гонки Джек Хоксворт на Lexus вилетів із траси, як і Даніель Морад на Alegra Porsche.
В той час Йерун Мул на Lamborghini Huracan лідирував попереду Йеруна Блекемолена на Riley Motorsports Mercedes AMG GT, Джессі Крона на Turner Motorsports BMW M6 та Сейджа Карама на Lexus RCF.

На першому відрізку гонки Карам втратив дві позиції, пропустивши Медісона Сноу на Lamborghini та Крістіну Нільсен на Ferrari.

Лідерство Мула було ледь не підірвано контактом з одним із Porsche.

Наприкінці гонки змінившого Мула Корі Льюіса пресингував Клінгманн, фінішувавши у секунді позаду. Третім із відставанням 50 секунд картатий прапор побачив Блекемолен.

Четвертим на фініші став екіпаж Крістіни Нільсен/Алессандро Бальзана, а першу п’ятірку замкнув Lamborghini Huracan Брайана Селлерса/Медісона Сноу.