Малий Ле-Ман: ESM Nissan вирвала перемогу наприкінці гонки

Екіпаж Брендона Хартлі, Райана Делзіла та Скотта Шарпа виграв Малий Ле-Ман, який проходив у 20-й раз, завдяки тому, що їх напарники по команді ESM Nissan та екіпаж Action Express Racing Cadillac отримали штрафи наприкінці гонки.

Піпо Дерані з екіпажу №22 команди ESM Nissan, який лідирував у гонці, отримав штраф за те, що видавив коловий Ford GT Райана Бріско за межі траси.

В той час, Феліпе Альбукерке на машині №5 AXR Cadillac отримав покарання за те, що видавлював напарника по команді Дейна Камерона за межі траси на фінальному рестарті. А потім отримав ще один штраф, через те, що відтягнув відбування покарання по першому.

Дерані та Альбукерке відкотились на четверту та п'яту позиції відповідно.

Таким чином на друге місце вийшов екіпаж №31 AXR Cadillac Камерона, Еріка Каррена та Майка Конвея, програючи лідеру Хартлі 7,6 секунди та менш ніж на півсекунди випереджали екіпаж Penske, за кермом якого був Хуан-Пабло Монтойя.

Зіткнення із коловим Lexus категорії GTD Джека Хоксворта за півтори години до фінішу пошкодило колесо на Oreca Gibson команди Penske, та позбавило екіпаж шансу на перемогу, але Хуану-Пабло, який зайняв кокпіт після іншої зірки IndyCar Кастроневеса, вдалося непогано відігратися, фінішувавши на подіумі.

BMW перемагає у GTLM

У категорії GT Le Mans розгорнулася дійсно вражаюча битва за перемогу до самого картатого прапора між Александром Сімсом на BMW та Антоніо Гарсією на Corvette, але Сімсу вдалось вирвати перемогу.

Бріско теж міг втрутитись у боротьбу, але зіткнення з Дерані позбавило його такої можливості.

Третім у гонці фінішував Тоні Віландер із команди Risi Competizione у 16 секундах позаду Гарсії. Четвертим став інший Corvette Томмі Мілнера під №4, який випередив обидва екіпажі на Porsche 911 RSR.

У категорії GT Daytona екіпаж Коннора де Філіппі, Крістофера Міса та Шелдона ван дер Лінде команди Land Motorsport захопив лідерство за три години до фінішу та довів справу до перемоги.

Екіпаж Деніела Морада, Майкла Кесада та Мікаеля Крістенсена з команди Alegra Porsche фінішував другим у 15,5 секундах позаду, а третім став екіпаж Патріка Ліндсі, Йорга Бергмайстера та Метта Макмаррі на Porsche.