Рокенфеллер та Фасслер повертаються в Corvette для виступів у Дайтоні та Себрінгу

Майк Рокенфеллер та Марсель Фасслер були підтверджені у якості гонщиків Corvette Racing в гонках на витривалість 2017 року після того, як допомогли зробити переможний дубль у Дайтоні минулого січня.

Обидва гонщики приєднаються до дуетів, з якими виступали в минулому сезоні. Відповідно Рокенфеллер виступатиме з Антоніо Гарсіа та Яном Магнуссеном за кермом машини №3, а Фесслер приєднається до Олівера Гевіна та Томмі Мілнера за кермом машини №2.

Усі шестеро гонщиків Corvette Racing візьмуть участь в офіційних дводенних тестах Чемпіонату Спорткарів IMSA, які пройдуть завтра та післязавтра.

“Минулого сезону Рокі та Марсель були важливою частиною нашої програми в IMSA, - сказав директор спортивної програми Chevrolet Марк Кент. - Ми раді знову вітати їх у Corvette Racing для участі в 24 Годинах Дайтони та 12 Годинах Себрінга.

Їхні досвід, успіхи та націленість на перемоги є ідеалом для Chevrolet та Corvette Racing, оскільки ми плануємо повторити наші успіхи у двох найважливіших гонках на витривалість Північної Америки”.

Фесслер, який переміг минулого сезону, маючи відрив від другого місця у 0.034 секунди, сказав: “Я щасливий повернутись у Corvette Racing для участі в гонках в Дайтоні та Себрінгу. Це буде мій другий старт у Дайтоні і, сподіваюсь, зможу здобути другу перемогу.

Перемога в Дайтоні стала чудовим досвідом — особливо останні декілька годин. Коли обидві машини перетнули фінішну лінію настільки близько одна до одної, ми спочатку не були впевнені, хто переміг... Дайтона минулого сезону була гонкою в найкращому вигляді”.

Рокенфеллер додав: “Я щасливий знову приєднатись до Corvette Racing для участі в північноамериканських гонках на витривалість. Минулого року я отримав задоволення від того, що повернувся за кермо машини GT, а Corvette C7.R не розчарувала.

Боротьба між виробниками в GTLM дуже щільна. Потрібно бути сильним в усьому і саме тому Corvette Racing та Chevrolet стали успішними в гонках GT.

Інженери, команда та гонщики працюють разом для того, щоб в обох Corvette були найкращі шанси на перемогу. Саме це буде метою для усіх нас”.

Серія IMSA
Подія 24 години Дайтони
Трек Daytona International Speedway
Гонщики Антоніо Гарсія , Ян Магнуссен , Марсель Фасслер , Майк Роккенфеллер , Олівер Гевін , Томмі Мілнер