Баррікелло попереджає Алонсо: «Чекай неочікуваного» в Інді

Рубенс Баррікелло, який виступав в IndyCar у 2012 році, попереджає двократного чемпіона Формули 1 Фернандо Алонсо про сюрпризи під час 101-ї гонки Інді 500.

44-річний бразилець має за плечима 322 Гран Прі, 11 перемог та два титули віце-чемпіона Формули 1, але коли він втратив місце у Williams наприкінці 2011 року, то перейшов до нині неіснуючої команди IndyCar KV Racing для виступу в сезоні 2012 року.

Незважаючи на те, що він не зміг здобути подіум того сезону, Баррікелло шанувався своїми суперниками і був дуже популярним серед уболівальників. Він також добре адаптувалися до овалів, незважаючи на те, що його першою лівоповоротною гонкою став 96-й Індіанаполіс 500. Він кваліфікувався 10-м, позаду партнерів по команді Тоні Канаана і Еджея Вісо, і фінішував 11-м, лідирувавши в гонці два кола.

У відповідь на новину, що Алонсо буде виступати в цьогорічному Інді-500, Баррікелло сказав Motorsport.com: «Навіть маючи такий великий досвід - я навіть виступав на овалі,- то коли потрапив на Інді, то побачив неочікуване… Для мене це вирішальне слово: несподіванка.

Індіанаполіс – це очікування неочікуваного. Це дуже довга гонка, і я сподіваюся, що у нього є час підготуватися. І на трасі справа буде не тільки в ньому, але й боротьбі проти всіх, іноді, проти турбулентності та трафіку, які потрібно зрозуміти».

Баррікелло зізнався, що, коли він вперше почув, що Алонсо пропустить Гран Прі Монако задля виступу в Інді, то не був упевнений у правдивості цієї історії.

«Коли я почув цю новину, то не повірив! – сказав Рубенс. - Він залишив непересічну гонку – це ж Монако! Але це його вибір і Honda».

В якості колишнього суперника Алонсо, Баррікелло заявив, що 32-разовий переможець Гран Прі сяятиме на Індіанаполісі, особливо з урахуванням того, що він боротиметься за Andretti Autosport.

«Він відмінний гонщик, і я впевнений, що він добре адаптуватиметься до овалу», - сказав він.

«У нього за плечима дуже хороша команда в Індіанаполісі, так що з точки зору автомобіля і ефективності, все буде добре».

Після одного сезону IndyCar, в якому він зайняв 12-те місце в чемпіонаті, Баррікелло перейшов до бразильської серії Stock Cars, де виграв титул в 2014 році і фінішував другим минулого сезону.