Чавес виступить у Гонці Чемпіонів 2017 року

Габбі Чавес приєднається до іншого гонщика IndyCar Хуана-Пабло Монтойї в Гонці Чемпіонів, що пройде на Марлінс Парк в Маямі 22 січні, після того, як був підтверджений в якості другого члена команди Колумбії.

Чавес став чемпіоном Indy Lights у 2014 році, а у наступному сезоні став Новачком Року в IndyCar. У тому ж році він став найкращим серед дебютантів Інді-500.

У 2016 році колумбієць провів сім гонок в IndyCar у складі Dale Coyne Racing, а також виступав за кермом DeltaWing у Чемпіонаті Спорткарів IMSA.

У Гонці Чемпіонів Чавес приєднається до Себастьяна Феттеля, Дженсона Баттона, Феліпе Масси, Тома Крістенсена, Хуана-Пабло Монтойї, Райана Хантер-Рея, Тоні Канаана, Александра Россі, Тревіса Пастрани, Петтера Сольберга, Скотта Спіда та Курта Буша. А напередодні старту очікується, що будуть оголошені ще великі імена.

Гонка Чемпіонів проходитиме протягом двох днів. Власне Гонка Чемпіонів пройде 21 січня, в суботу, і в ній гонщики боротимуться за особисту перемогу. А 22 січня пройде Кубок Націй , де гонщики виступатимуть парами і представлятимуть свої країни у боротьбі за звання “Найшвидшої нації світу”. У 2017 році Америка вперше проведе Гонку Чемпіонів та з цього приводу влаштує спеціальну подію на Марлінс Парк.