Діксон — найшвидший в першій практиці на Воткніс-Глен

Триразовий переможець гонки на Воткінс-Глен Скотт Діксон показав найкращий час в першій практиці передостаннього раунду серії IndyCar нинішнього сезону.

Лідер Chip Ganassi Racing подолав 3.37-мильне коло за 83.8921 секунди із вражаючою середньою швидкістю 144.614 милі на годину і трохи не дотягнув до рекорду траси.

Чинний чемпіон серії став на 0.36 секунди швидшим, ніж Себастьян Бурде з KVSH Racing. Третій результат — в представника Team Penske Вілла Пауера, який був повільніший за Діксона трохи більше, ніж на чверть секунди.

Ще один гонщик Ganassi Тоні Канаан став четвертим, а Грем Рейхол став найкращим серед клієнтів Honda і, в той же час, програв часу Діксона біля секунди.

Лідер заліку чемпіонату Сімон Пажно показав лише восьмий час, а Александр Россі зміг продемонструвати рівень, який він показав на Воткінс Глен під час тестів минулого місяця, та став найкращим серед гонщиків Andretti Autosport.

Найбільш стабільним у цьому сезоні клієнтам Honda, гонщикам Schmidt Peterson Motorsport на цей раз не пощастило — вони показали 15-й та 18-й час. Але найбільше не пощастило Конору Дейлі з Dale Coyne Racing, який потрапив в аварію на своєму п’ятому колі, коли його машина вийшла з-під контролю в секції The Boot. В цій аварії гонщик звинувачує дощову воду, яка залишилась в бордюрах.

Коментує Дейлі: “Вся задня частина вийшла з-під контролю найшвидше, ніж будь коли у моєму житти... Це все через воду...Жахливо.

Весь час, коли я повертався, я думав, як це могло статись?”

Партнер Дейлі по команді АрСі Енерсон, який повернувся після вражаючого дебюту на Мід-Огайо, показав 17-й результат.